Jak usuwamy subit?

Przed rozpoczęciem prac sprawdzamy czy faktycznie parkiet klejony był z wykorzystaniem niebezpiecznego subitu. Jeśli zakładany był w latach 50-90, mamy niemal 100% pewność, niemniej nasi fachowcy zawsze potwierdzają obecność niebezpiecznej substancji oraz konieczność jej usunięcia.

Kolejny krokiem jest zerwanie parkietu. Stosujemy w tym celu nowoczesne i wydajne maszyny. Istotne jest zapewnienie bezpyłowego zerwania parietu. Dzięki temu pracownicy ani domownicy nie są narażeni na działanie toksycznych substancji.

Następnie przechodzimy do najważniejszego kroku, czyli usuwania subitu. Wykorzystujemy w tym celu maszyny zapewniające bezpyłowe usuwanie lepiszcza. Dbamy o bezpieczeństwo pracowników i użytkowników obsługiwanej przestrzeni.

Następnie przechodzimy do szlifowania bezpyłowego parkietu z wykorzystaniem maszyn i odkurzaczy o dużej mocy.

Ostatnim elementem jest ekologiczne pozbycie się odpadów. Polskie prawo ściśle określa co można robić z odpadami pobudowlanymi i narzuca na inwestora obowiązek zachowania wszelakich zasad bezpieczeństwa. Pozbycie się resztek podłogi i subitu w sposób niezgodny z prawem podlega karze grzywny. Dlatego warto się zgłosić do nas – zajmujemy się usuwaniem subitu od lat i mamy doświadczenie w ekologicznym usuwaniu urobku zgodnie z obowiązującym prawem.

Kontakt z firmą: +48 515 032 208

Scroll to Top
Przewiń do góry
Call Now Button