Kontakt

Krzysztof Barecki – usuwanie subitu, lepiku

03-733 Warszawa

+48 602 296 584

Wylewki samopoziomujące i betonowe

Ponieważ po usunięciu subitu odsłania sie najczęsciej nierówna, spękana, miejscami uszkodzona powłoka betonowa konieczne jest wylanie wylewki samopoziomującej.Nasza firma wyspecjalizowała się w ich realizacji. Posiadamy niezbędny , profesjonalny przeznaczony do tego celu sprzęt. Przygotowane pomieszczenia zawsze niwelujemy laserowo, z dokładnościa do milimetra. Zatrudniamy pracowników , którzy zajmują się wyłącznie takimi zleceniami dzięki czemu posiadają duże doświadczenie w takich pracach .

W kazdym konkretnym przypadku dobieramy odpowiednie materiały (np. na wylewkach posubicie stosujemy odpowiednie grunty gdyż pomimo jego usunięcia śladowe ilości tej substancji pozostają w wylewce i przy zastosowaniu zwykłego gruntu istnieje ryzyko powstania niespójności warstw). Umozliwiamy zakup tych materiałów, zapewniamy ich transport a przy wyborze korzystamy z wiedzy i porad techników i firmowych doradców.Nie boimy się i nie unikamy również niestandardowych zleceń.Jak zaznaczyliśmy, wszystkie pomieszczenia są niwelowane laserowo. Często przy pomiarach okazuje się, że pomieszczenie jest np. o 4­5 cm „przekoszone” w pionie tzn. pomiędzy wysokoscia poziomu w jednym kącie pokoju a wysokoscia w drugim są 4­5 cm róznicy.Wtedy koszt użytej , dobrej wylewki samopoziomującej byłby bardzo wysoki. W takim przypadku,szanując portfel klienta, proponujemy alternatywne, tańsze rozwiązanie – wylewki betonowe.

Dzięki odpowiednim dodatkom możemy je wylewać juz od 2 cm grubości, a powierzchnia samej wylewki po jej wykonaniu wygląda tak jak wylewki w nowym budownictwie / tzw stan deweloperski/. Ponieważ specjalizujemy się również w takich rozwiązaniach jestesmy w stanie łatwością zorganizować dostawy potrzebnych materiałów, piasku, cementu na plac budowy, bez wzgledu na to czy jest to dom wolnostojący czy mieszkanie w bloku . Dzięki temu , ze nasze ekipypracują czasami i w 6­8 osobowych składach nawet duże powierzchnie jesteśmy w stanie wykonać w jeden dzień.

Jednego dnia potrafimy wykonać skucie i wylanie mieszkania o pow ok.50­60 m2!Uwaga! – a co w sytuacji gdy nie mamy możliwości nadlania 2 cm, a np. w dalszej części mieszkania czy domu powierzchnia znacznie ucieka od poziomu?Otóż możemy połączyć obie technologie, czyli część powierzchni wrównać wylewką samopoziomującą, a część betonową przy zachowaniu wszystkich koniecznych parametrów technicznych. Oczywiście takie zastosowanie ma sens przy większych metrażach. Dzięki niem ukoszty znacznie maleją.Poniżej prezentujemy film pokazujący naszą pracę – wylewanie wylewki betonowej.